czwartek, 5 listopada 2015



*Tola*

Wdzięczne dzieci, które śmieją się do obiektywu. Kochane dzieci, które są nim zafascynowane!

1 komentarz:

  1. Uśmiech ma śliczny,trzeba przyznac !

    https://strong-power.blogspot.com/2016/05/13052016.html

    OdpowiedzUsuń

Jesteś zainteresowany/ana moimi zdjęciami? Chcesz podjąć współpracę lub poinprowizować razem z moim aparatem? Napisz! michalczykkarina@gmail.com