czwartek, 5 listopada 2015
*Tola*
Wdzięczne dzieci, które śmieją się do obiektywu. Kochane dzieci, które są nim zafascynowane!
1 komentarz:
Anonimowy
15 maja 2016 08:26
Uśmiech ma śliczny,trzeba przyznac !
https://strong-power.blogspot.com/2016/05/13052016.html
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Jesteś zainteresowany/ana moimi zdjęciami? Chcesz podjąć współpracę lub poinprowizować razem z moim aparatem? Napisz!
michalczykkarina@gmail.com
Archiwum bloga
▼
2015
(4)
▼
listopada
(1)
*Tola* Wdzięczne dzieci, które śmieją się do ...
►
czerwca
(3)
Uśmiech ma śliczny,trzeba przyznac !
OdpowiedzUsuńhttps://strong-power.blogspot.com/2016/05/13052016.html