czwartek, 5 listopada 2015
*Tola*
Wdzięczne dzieci, które śmieją się do obiektywu. Kochane dzieci, które są nim zafascynowane!
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Jesteś zainteresowany/ana moimi zdjęciami? Chcesz podjąć współpracę lub poinprowizować razem z moim aparatem? Napisz!
michalczykkarina@gmail.com
Archiwum bloga
▼
2015
(4)
▼
listopada
(1)
*Tola* Wdzięczne dzieci, które śmieją się do ...
►
czerwca
(3)